O nás

V roce 2015 jsme pro naše zákazníky otevřeli nově zrekonstruovanou restauraci pouhých 100 metrů od památníku Josefa Jungmanna, nejslavnějšího rodáka obce Hudlice. Obec Hudlice leží západně od města Berouna, v malebné krajině hlubokých křivoklátských lesů. Je vyhledávaným turistickým místem, nejen díky památníku nejslavnějšího národního obroditele ale i díky dalším turistickým atrakcím jakými je hudlická skála nebo rozhledna Máminka. Hospůdka u Jungmanna je tak ideálním místem k odpočinku na cestě za zajímavostmi našeho kraje.

Původní stavení sloužilo jako základna pro dobrovolné hasiče a později jako rychlé občerstvení. Nová rekonstrukce do podoby staročeské hospůdky má příjemnou atmosféru podpořenou otevřeným krbem. Při vstupu do restaurace si můžete prohlédnout originální dobové fotografie hudlických panoramat, objektů ze života Josefa Jungmanna, i jeho ilustraci v životní velikosti.

Restaurace má kapacitu do 50 ti míst k sezení. Platit je možné hotově nebo stravenkami. Restaurace je nekuřácká a v letních měsících lze využít terasy. Parkoviště pro motoristy je v bezprostřední blízkosti restaurace.

Mezi hlavní přednosti restaurace patří nabídka domácích jídel s originální recepturou. Vaříme zde pouze z vybraných surovin s důrazem na kvalitu.

V pracovní dny připravujeme obědová menu s rozvozem jídel po berounském regionu.

Rovněž nabízíme pořádání společenských akcí včetně oslav, svateb a rautů.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Tým Hospůdky u Jungmanna

Rezervace

+420 725 422 322 Dělící linka

Otevírací doba

Po: 16:00 - 21:00
Út-Čt: 10:30 - 21:00
Pá: 10:30 - 23:00
So: 11:30 - 23:00
Ne: 11:30 - 21:00 Dělící linka

Kde nás najdete

Kde nás najdete
Rozvoz jídel Pozadí ikonky

Rozvoz jídel

Rozvoz jídel Pozadí ikonky

Polední menu

Rozvoz jídel Pozadí ikonky

Akceptace stravenek

Máte chuť na vždy čerstvé informace?